Monster Merge 1.4.6 (ios)

Monster Merge

Monster Merge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

En büyük canavarı yaratabilmek için özdeş canavarları birleştirin.

Küçük canavarlardan gelişmiş canavarı geliştirme ve bu canavarlar üzerinden para kazanma üzerine kurulu bir oyun olan Monster Merge'de aynı olan canavarları bir noktaya sürükleyin ve daha üst seviyeden canavarı inşa edin. Hadi bu eğlenceli strateji oyununa katılın ve canavarlarınızı oluşturmaya başlayın.

Küçük bir ada parçasında başladığınız oyunda kazandığınız para ile bulunduğunuz bölgeyi büyütebilir ve daha hızlı bir şekilde canavarlarınızı yetiştirebilirsiniz. Bunun dışında çeşitli binalar ile para kazancınızı arttırabilir ve böylelikle canavar türünü çoğaltabilirsiniz. Yani tamamen strateji üzerine kurulmuş oyunun bir hayli eğlenceli olduğunu da belirtmek gerekiyor. 52'den fazla canavar türüne sahip olan oyunda binalarınızı da yükseltmeyi unutmayın.

Son olarak gayet akıcı bir oyun deneyimi sunan Monster Merge'de para kazanmanın bir diğer yolu ise mini oyunları oynamak. Ana oyundan tamamen farklı olarak oynayacağınız mini oyunlar ile paranızı katlayabilirsiniz. Hadi taktiğinizi yapın ve canavarlarınızı geliştirmeye başlayın.

Monster Merge Özellikleri

  • Özdeş canavarlardan büyük canavarlar yaratın
  • 52'den fazla canavar türü
  • Binalarınızı geliştirin ve para kazanın
  • Daha fazla para ile canavarlarınızı güçlendirin