Moovit 3.5.1 (ios)
Moovit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    261

  • Üretici

    Moovit

Moovit uygulamasıyla İstanbul ve İzmir şehirleri arasında kaybolmadan en kısa yoldan seyahat edin.

Toplu ulaşım araçlarını sıklıkla kullanan ve yolunuzu bulmakta oldukça zorlanan biriyseniz Moovit derdinize çare olabilir. Oldukça yaygın olarak kullanılan bu uygulama kısayolları sizden daha iyi biliyor.

Uzun yola gidecekseniz ve fazla bir vaktiniz yoksa Moovit sizi kısa yoldan hedefe götürmeyi iddia ediyor. Dünyanın en büyük şehirlerinde sorunsuz kullanılabilen bu uygulama Türkiye'de İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirleri de kapsıyor. Sizin yapmanız gereken tek şey gitmek istediğiniz hedefi yazmanız ve en kısa yolu hesaplatmanız. 

Tüm hesaplamalar bittikten ve kısayol bulunduktan sonra size binmeniz gereken toplu taşıma aracını gösteriyor. Eğer o araca binmek için durak uzak kalıyorsa yürümeniz gereken mesafeyi ayarlıyor ve fazla vakit kaybetmeden durağı bulabiliyorsunuz. Bindiğiniz aracı tanıyan bu güzel uygulama anlık olarak yapılan işlemleri, inmeniz için kalan durak sayısını size bildiriyor ve durak kaçırma hatasını ortadan kaldırıyor.

Bir nevi günümüz navigasyon uygulamalarına benzeyen Moovit, toplu taşıma araçlarına özel kısa yollar belirlediği için farkını ortaya koyuyor. Moovit bunca faydalı özelliğinin olmasına rağmen ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.

YORUMLAR