Moto Racer 15th Anniversary 3.0.2 (ios)

Moto Racer 15th Anniversary

Moto Racer 15th Anniversary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Racer 15th Anniversary klasik motor yarışı oyununun yeni mobil versiyonudur

Moto Racer 15th Anniversary oyunculara zengin bir içerik ve bolca heyecan sunmayı başarabilen bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Moto Racer 15th Anniversary, ilk olarak 90'lı yılların sonunda bilgisayarlar için çıkış yapan Moto Racer oyununun yenilenmiş ve mobil cihazlara uyarlanmış versiyonudur. İçerisinde yeni içerikler barındıran yenilenmiş versiyon altında farklı motor yarışı türlerine de yer veriliyor. Asfalt pistlerde saatte 300 km hız yapabildiğiniz dünya şampiyonalarının yanında rampalarla çevrili pistlerde çamur içinde yarıştığınız arazi motoru yarışları ve akrobatik yeteneklerinizi konuşturduğunuz serbest stil yarış türü oyunda sizi bekliyor.

Moto Racer 15th Anniversary'da farklı oyun modları yer alıyor. Sadece tek bir yarış yapmak isterseniz Single Race modunu, eğer kariyer peşinde koşmak isterseniz Championship modunu veya zamana karşı yarışmak isterseniz Time Attack modunu tercih edebilirsiniz. Oyuncular 3 farklı zorluk seviyesinden birini seçerek oyunu kendi tercihlerine göre oynayabilmekteler.

Moto Racer 15th Anniversary güzel grafiklere sahip. Oyunu 2 farklı kontrol yönteminden birini kullanarak oynayabilirsiniz. Klasik dokunmatik kontrollerin yanısıra hareket sensörü yardımıyla oyunu oynamanıza izin veriliyor.

YORUMLAR