Motor World: Car Factory 1.464 (ios)

Motor World: Car Factory

Motor World: Car Factory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motor World: Car Factory, sahip olduğunu motor fabrikasının yönetimini sağlayarak dünyadaki en iyi fabrikalardan biri haline getirmeye çalışacağınız ücretsiz bir iOS oyunudur.

Motor World: Car Factory, bir çok heyecanlı özellik ile dolu olan farklı bir iOS yarış oyunudur. Oyun içerisinde bir araba fabrikasını yöneterek bu fabrikayı dünyanın en iyi fabrikası yapmaya çalışmalısınız. Rakiplerinizin zorlu olmasından dolayı bu sandığınız kadar kolay olmayabilir.

Ufak bir araba üreticisi olarak başladığınız oyunda, akıllı kararlar verip sıkı çalışmanız gerekiyor. İşinizi büyütebilmek için arabalar üretmeli ve yeni tasarımlar oluşturmalısınız. Bu sayede müşterilerinizi tatmin edebilirsiniz. Araba üretimi ve müşterilerle ilgilendiğiniz kadar işçilerinizle de ilgilenmeniz gerekiyor. Onları mutlu ederek performanslarını arttırabilirsiniz. Araba mağazaları açarak arabalarınızı satmak için yeni müşteriler bulmalısınız.

100'den fazla arabanın bulunduğu oyunda, arabaları karıştırarak yeni araba modelleri üretebilirsiniz. Üretiminizi arttırmak için farklı yollar deneyebilir ve başarıya uzanabilirsiniz.

Oyun içerisinde sizi şaşırtacak beklenmedik etkinlikler bulunmaktadır. Ayrıca oyuncuların oyunu oynayabilmek için Game Center hesabı olması gerekmektedir.

Özellikler:

  • Araba fabrikası yönetimi
  • Arabalar üreterek müşterilerinizi tatmin etme
  • Face arkadaşlarınız ile yarışma
  • Hediye gönderme ve alma
  • Minik oyunlar

YORUMLAR