Motorblast

Motorblast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motorblast klasik yarış oyunlarından orijinal yapısı ve aksiyon dolu dinamikleri sayesinde sıyrılmasını iyi biliyor.

Motorblast hem yarış hem de aksiyon oyunu dinamiklerini başarıyla harmanlayan bir oyun. Yüksek kalitede tasarladığı yarış oyunlarıyla tanınan Mad Processor elinden çıkan bu oyunda sıradan yarış oyunlarından epey farklı bir mücadeleye giriyoruz.

Oyundaki amacımız diğer yarış oyunlarında olduğu gibi rakiplerimizi geride bırakıp yarışı birincilikle tamamlamak. Fakat bunu yapmak için başvuracağımız yollar hiç de adil değil! Yer aldığımız pistte sadece yarış yapmıyoruz, aynı zamanda rakiplerimizi farklı silahlar kullanarak saf dışı bırakmaya çalışıyoruz. Roketler, makineli silahlar, mayınlar ve kalkanlar kullanabileceğimiz silahlardan bazıları. Bunları akılcı bir şekilde kullanarak rakiplerimizi yenmeliyiz.

Farklı çevre modellemeleri ve yüksek dozda sunulan aksiyon oyunun monoton bir hale gelmesini engelliyor. Grafikler ve bunlara eşlik eden ses efektleri oyunun genel atmosferiyle uyum içerisinde ilerliyor. Aracınızı çarptığınızda alınan hasar ve bunun gibi ayrıntılar son derece iyi işlenmiş. Toplamda 60 bölüm, 10 oyun modu ve 7 farklı haritaya sahip olan oyunu tüm yarışseverlere tavsiye ediyorum.

YORUMLAR