Mountain Goat Mountain

Mountain Goat Mountain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mountain Goat Mountain güzel grafiklere sahip bir mobil platform oyunudur

Mountain Goat Mountain kısa sürede bağımlılık yapmayı başarabilen eğlenceli bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Mountain Goat Mountain inatçı bir dağ keçisi ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımız bir gün hayatında gördüğü en yüksek dağ ile karşılaşıyor ve kendi kendine "bu dağa tırmanmalıyım" diye düşünüyor. Maceramız da bu olaydan sonra başlıyor. Keçimize bu dev dağa tırmanmasında yardım ederken birçok farklı engeli aşması için kılavuzluk ediyoruz.

Mountain Goat Mountain'da kare şeklindeki platformlar arasında zıplayarak sürekli yukarı doğru çıkmaya çalışmaktayız. Bu iş kolay gibi görünse de dağın tepesinden yuvarlanan dev kayalar veya farklı ölümcül tuzaklar işimizi zorlaştırmakta. Bu engelleri aşabilmek için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Eğer kazandığınız yüksek puanları arkadaşlarınızla karşılaştırmayı seviyorsanız Mountain Goat Mountain'in size hitap eden bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. 

Mountain Goat Mountain görsel olarak başarılı bir oyun. Oyunda keşfedilmeyi bekleyen birçok dağ keçisi türü de bulunuyor ve oyuna heyecan katıyor.

YORUMLAR