Moves

Moves
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Move, iPhone ve iPad'leriniz ile günlük fiziksel aktivitelerinizi takip ve kontrol edebileceğiniz yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Moves, kullanıcılarını sürekli hareketli tutabilecek oldukça heyecanlı ve yararlı uygulamalardan bir tanesidir. Yaptığı iş sayesinde kulanıcılarını egzersiz yapmaya teşvik eden uygulama, günlük olarak yaptığınız fiziksel aktivitelerin takibi sağlayarak gün sonunda detaylı bir irapor sunmaktadır.

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve sağlıklı yaşamak için gereken en önemli unsurlardan biri olan egzersizi yapmanızı sağlayan uygulamayı oldukça beğenebilirsiniz. Özellikle çalışanların ve yoğun bir iş temposuna sahip olanların, spora gitmek için yeterli zamanı bulamadıkları son zamanlarda, Moves uygulaması bu kişiler için özel olarak tasarlandı. Sizi spora gitmeniz konusunda zorlamayan fakat gün içinde attığınız adımları ve diğer fiziksel aktiviteleri sayan ayrıca takip eden uygulama gün sonunda zaman çizelgesi üzerinde detaylı bir rapor sunuyor.

Uygulama sizin yürüme, koşma ve bisiklet sürme aktivitelerinizi saymak için özel olarak tasarlandı. Kullanabilmek için ise tek yapmanız gereken iPhone veya iPad'lerinizi yanınızda taşımanız. Geri kalan herşeyi Moves kendi başına halledebiliyor.

Şık ve modern arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Moves, zamanla sizi daha fazla yürümeye, koşmaya veya bisiklet sürmeye teşvik ederek daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlıyor.

Uygulamanın güzel yanlarından biri ise düzenli olarak gittiğiniz algılayarak bunları harita üzerinde göstermesi. Ayrıca bu mekanlara giderken ne kadar adım attığınızda gösterebiliyor. Bataryanızı diğer kullandığınız uygulamalara göre biraz daha fazla oranda kullanan Moves'un, batarya kullanım miktarını düşürebilmek için GPS'i kapatabilirsiniz.

Ücretli olmasına rağmen son derece yararlı bir uygulama olan Moves'u, tüm iPhone ve iPad sahiplerinin kullanmasını tavsiye ederim.

YORUMLAR