Mr Tart

Mr Tart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr Tart'ta engellerin üzerinden zıplayarak ilerlemeye çalışan sevimli karakterlerin kontrolünü üstleniyoruz.

Mr Tart, iPhone ve iPad cihazları üzerinde eğlenceli bir beceri oyunu oynamak isteyenlere yönelik hazırlanmış bir oyun. Ücretsiz olarak sunulan Mr Tart'ta sevimli karakterlerin zorlu parkurlar üzerinde ilerlemelerini sağlıyoruz fakat bunu yapması hiç de kolay olmuyor.

Öncelikle oyunun görsel anlamda üst düzey bir yapım bekleyenlere hitap etmediğini belirtelim. Çünkü Mr Tart'ta çizgi filmlerde görmeye alışkın olduğumuz türde bir modelleme konseptine yer verilmiş. Asıl önemli olan oyunun zorluk seviyesi. Çocuksu gibi görünen bu oyun birden adeta bir canavara dönüşüyor.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması diğer pek çok oyunda gördüğümüz gibi tek dokunuş üzerine kurulu. Ekrana her bastığımızda karakter otomatik olarak zıplıyor. Bu noktada zamanlamaya ekstra dikkat etmemiz gerekiyor çünkü yanlış zamanda ekrana dokunursak karakter önce veya sonra zıplayıp engele çarpabilir.

Ne kadar fazla ileri gidersek en yüksek skorumuz o mesafe oluyor. Oyunun en güzel yanı birçok farklı karakter sunması. Zamanla hepsini açıp oynama şansına sahip oluyoruz. Beceri ve refleks oyunlarına ilginiz varsa Mr Tart kısa sürede favoriniz olabilir.

YORUMLAR