Mutfakta Ne Var

Mutfakta Ne Var
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mutfakta Ne Var, mutfağınızdaki malzemelere göre yemek önerisi alabileceğiniz pratik, hızlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Türk ve dünya mutfağına ait yüzlerce yemek tarifinin yanı sıra sadece elinizdeki malzemeleri kullanarak yapabileceğiniz yemekleri gösterebilen Mutfakta Ne Var adlı uygulama benzerlerinden oldukça farklı.

Mutfakta Ne Var, hem iPhone hem de iPad kullanıcılarına yönelik hazırlanmış zengin içerikli bir yemek uygulaması. Aperatif, baklagiller, çorbalar, deniz ve et ürünleri, hamur işleri, içecekler ve daha onlarca farklı kategoride hazırlanmış birbirinden leziz tatların nasıl hazırlanacağını öğrenebileceğiniz uygulama mutfağınızda bulunan tariflere göre yemek önerilerinde de bulunabiliyor. O gün mutfağınızda bulunan malzemeleri uygulama üzerinden işaretleyerek o malzemelere en uygun yemeği öğrenebiliyorsunuz. Tüm tarifleri tek bir bakışta görebileceğiniz gibi “Tarif Ara” butonuna dokunarak istediğiniz bir yemeğin tarifi almanız da mümkün.

Favoriler listesi oluşturarak beğendiğiniz yemekleri bir araya toplamanıza, menünüzü oluşturmanıza imkan tanıyan Mutfakta Ne Var, yemek yapmayı seven herkesin kesinlikle denemesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR