My Cafe: Recipes & Stories 1.9.45 (ios)

My Cafe: Recipes & Stories

My Cafe: Recipes & Stories
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Cafe: Recipes & Stories mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kafe işletme oyunudur

My Cafe: Recipes & Stories eğlenceli bir şekilde vakit öldürmek isterseniz beklentilerinizi karşılayabilecek bir kafe işletme oyunu

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan My Cafe: Recipes & Stories'de kahramanımız Ann'in hikayesine tanık oluyoruz. Ann, kendi halindeki küçük bir şehre yeni bir kahve dükkanı açıyor ve isim yapmaya çalışıyor. Biz de ona kafesinin ismini duyurabilmesi, daha çok müşteri çekebilmesi için yardımcı oluyoruz.

My Cafe: Recipes & Stories'in hikaye modunda oyuncular kafelerini geliştirerek daha çok müşterinin beğenisini kazanmaya çalışıyorlar. Bu hedefi gerçekleştirebilmek için kafemize ihtiyaç duyulan elemanları almamız, onu güzel bir şekilde dekore etmemiz ve yeni tarifelerle menümüzü zenginleştirmemiz gerekiyor.

My Cafe: Recipes & Stories'de 500 farklı dekorasyon seçeneğine sahibiz. Ayrıca kafemizde yemek ve fırın ürünleri servisdi de yapabiliyoruz. Bu da My Cafe: Recipes & Stories'e bir restoran oyunu ya da pastane oyununa benzer bir yapı kazandırıyor.

My Cafe: Recipes & Stories'de Facebook arkadaşlarınızın kafelerini ziyaret edebiliyor ve sosyalleşebiliyorsunuz.

YORUMLAR