My Town 2

My Town 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Town 2, iOS cihazlar üzerinde kendinize ait sevimli bir şehir kurabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

My Town 2, kendinize bir şehir kuracağınız ücretsiz bir iOS oyunudur. Aileniz ile birlikte oynayabileceğiniz oyunda, gerçek hayatta gördüğünüz tüm binaları inşa edebiliyorsunuz. Renkli grafikler ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan My Town 2, her yaştan oyuncunun oynayabilmesi için uygundur.

Oyunda istediğinizi inşa edebilmek için tamamen özgürsünüz. Bu nedenle sevimli şehrinizi istediğiniz binalarla doldurabilirsiniz. Dilerseniz marketler, alışveriş merkezleri, oteller ve daha fazlasını şehrinize inşa edebiliyorsunuz. Oyunda başarılı olmak için şehrinizin yönetimini iyi yapmalısınız. Bunu şehrin nüfusunu arttırarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Oyundasizi verilen görevler ve mini görevleri tamamlayarak sürpriz ödüller kazanabilirsiniz.

Sürekli olan güncellenerek heyecanın asla bitmediği oyunda, düzenli olarak yeni eşya ve elementler eklenmektedir. Kendinize güzel bir şehir oluşturmak ve şehriniz ile kendinizi ifade etmek istiyorsanız My Town 2 oyunu tam size göre.

Özellikler:

  • Favori binalarınızla dolu şehrinizi kurma imkanı
  • Şehrinizin görünümünü düzenleme
  • Ödüller kazanabileceğiniz görevler
  • Düzenli olarak güncelleme ile eklenen yeni özellikler
  • Tamamen ücretsiz

YORUMLAR