MyBilet

MyBilet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyBilet uygulaması pratik bir şekilde bilet almanıza yardımcı olan resmi MyBilet uygulamasıdır

MyBilet eğer sinema, tiyatro veya konser gibi etkinliklere katılmayı seviyorsanız sizi bilet satın alma işi için gişede sıra bekleme derdinden kurtaracak resmi MyBilet mobil uygulamasıdır. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz MyBilet uygulaması etkinlikleri kaçırmamanız için size kullanışlı bir bilet alma aracı sunuyor. MyBilet uygulaması ile nerede olursanız olun telefon veya tabletinizi kullanarak bilet satın alabiliyorsunuz. Bir etkinliğe gitmeye karar verdiğimizde klasik olarak etkinlik alanındaki bilet gişesinden bilet alabiliyoruz. Fakat trafik sıkışıksa veya geç çıkmışsak zamanında bilet gişesine yetişemeyebiliyoruz veya gişede sıraya takılıyoruz. Etkinlik için daha önceden MyBilet bilet satış noktalarından bilet almak da bir seçenek; fakat bu iş için ek zaman harcamamız gerekiyor. İşte MyBilet sayesinbde bu dertlerden kurtulabilirsiniz.

MyBilet ile satın alınan biletler gişe sıralarına girmeden MyBilet elektronik bilet satın alma gişelerinden bastırılabiliyor. Ayrıca vizyondaki filmlerin fragmanlarını uygulama içerisinden seyredebilir ve gitmek istediğiniz film hakkında önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. MyBilet içerisinde kullanıcılara farklı ödeme seçenekleri sunulduğu gibi, kullanıcılara gidemeyecekleri etkinliklerin biletlerini Açık Para'ya dönüştürme ve bu Açık Para'yı sonradan başka etkinlik biletleri için kullanma imkanı veriliyor. Eğer satın aldığınız biletleri sizden başka birinin teslim almasını isterseniz uygulama içerisindeki kullanıcı ayarlarından bu işi gerçekleştirebilirsiniz.