MyFitnessPal 5.11 (ios)

MyFitnessPal

MyFitnessPal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyFitnessPal diyet ve egzersiz takibi için kullanabileceğiniz bir fitness uygulamasıdır

MyFitnessPal kullanıcılara kilo verme, zayıflama, form koruma, egzersiz takibi yapma konularında pratik bir çözüm sunan bir fitness uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz MyFitnessPal uygulaması bir kalori sayacı olmasının yanında size fitness konusunda kılavuzluk eden ve sosyal etkileşimlere de yer veren bir uygulama. Yüksek başarıya sahip olan bir iPhone fitness uygulaması olan MyFitnessPal içerisinde 5 milyondan fazla yiyeceğin kalori miktarı listeleniyor. Ayrıca listelenen bu yiyeceklerin yanında kendi yiyecek tariflerinizi de uygulamaya girerek besin değerlerini hesaplayabiliyorsunuz ve diyetiniz için uygun olup olmadıklarını öğrenebiliyorsunuz.

MyFitnessPal içerisinde 350'den fazla egzersize yer verilmekte. Bu egzersizleri yaparak yakacağınız kaloriyi görebilmektesiniz. Kendinize özel egzersizleri tıpkı yemek tariflerinizde olduğu gibi MyFitnessPal içerisinde kaydedebiliyorsunuz. Kendi kalori miktarınızı girerek uygulama ile birlikte nabız ölçerleri veya kalori raporu verici cihazları kullanabilirsiniz. Bu sayede günlük olarak aldığınız kalori miktarını ve yaktığınız kaloriyi MyFitnessPal üzerinden takip edebiliyorsunuz.

MyFitnessPal içerisinde arkadaşlarınızla da etkileşime geçebiliyor, onların egzersiz ve diyetlerini takip edebiliyorsunuz. Bu sayede tatlı rekabetler oluşturabilir ve motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

YORUMLAR