Mynet Okey

Mynet Okey
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    796

  • Üretici

    Mynet

Mynet Okey mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir okey oyunudur

Mynet Okey dilediğiniz yerde okey oynamanıza ve vaktinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil okey oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online okey oyunu olan Mynet Okey bizi okeye 4. arama derdinden kurtarıyor. Arkadaşlarımızla ve aile üyelerimizle bir araya geldiğimizde zamanımızı keyifli geçirmek için ve sohbet açmak için okey oynuıyoruz. Fakat okey en az 4 kişiyle oynanıyor. Bu yüzden sıklıkla okeye 4. oyuncuyu arıyoruz. İşte Mynet Okey ile oyuncular hızlı bir şekilde eşleşerek oyuna başlayabiliyor.

Mynet Okey 3G ve Edge mobil interent bağlantılarınız veya WiFi bağlantılarınız ile oynanabiliyor. İnterent üzerinden diğer oyuncularla oyun masasına oturuyorsunuz ve okey oynamaya başlıyorsunuz. Mynet Okey'i oynarken dilerseniz misafir girişi yapabilir, dilerseniz Facebook ile giriş yapabilirsiniz. Oyuncularla okey masasına oturduktan sonra sohbet edebilir ve yeni arkadaşlar kazanabilirsiniz.

YORUMLAR