n11.com 4.8.4 (ios)

n11.com

n11.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

n11.com iPhone uygulaması ile binlerce markanın en yeni, en çok tercih edilen ve indirimdeki ürünlerine ulaşabilirsiniz.

n11.com, ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengin olması yönünden aradığınız ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz bir alışveriş sitesidir. iPhone ve iPad’lerde kullanılabilen uygulaması da n11.com’da satışa sunulan tüm ürünlere mobil cihazınızdan erişme, rahat alışveriş yapma kolaylığı sunuyor.

n11 uygulaması ile Moda ve Kozmetik, Elektronik, Ev ve Yaşam, Spor-Outdoor, Oyun-Kültür, Otomotiv ve Aksesuar kategorilerinde binlerce markanın yüzlerce ürününe dilediğiniz an dilediğiniz yerde ulaşabiliyorsunuz. Günün fırsatı ile ürünlerde yapılan indirimlerden anında haberiniz oluyor, popüler bir ürünü uygun fiyata satın alabiliyorsunuz. Telefonunuzu sallayarak puan biriktirebileceğiniz ve bu puanları kullanarak ürünleri indirimli olarak satın alabileceğiniz Sallamatik te eğlenerek kazandıran oldukça ilginç ve diğer alışveriş uygulamalarında görmediğimiz bir özellik. Bunların yanı sıra uygulamada gezerek belli süre içerisinde kullanmanız gereken indirimler de kazanabiliyorsunuz. Tabii ki tüm kategorilerde en çok tercih edilen ürünleri de görebiliyorsunuz.

Alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlayan koruma sistemi de içeren uygulama ile ister hazır kategorileri kullanarak isterseniz de arama kutusunu kullanarak ürüne hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Tüm ürünleri özellikleri ve fotoğrafları ile görebiliyorsunuz. Ödeme esnasında size özel sunulan kuponları veya puanlarınızı kullanarak ürünü indirimli olarak satın alabiliyorsunuz. Kupon ve puanlarınıza hesabım – avantajlarım menüsünden ulaşabiliyorsunuz.

n11, en yeni ürünlerin yanı sıra en çok satılan ürünleri de gösteren, indirim ve fırsat odaklı bir alışveriş uygulaması.

YORUMLAR