Nereden Nereye

Nereden Nereye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nereden Nereye sayesinde uçak ve otobüs biletlerimizi mobil cihazımız üzerinden pratik bir şekilde satın alabiliyoruz.

Sık sık seyahat eden kullanıcılara yönelik hazırlanmış bir uygulama olan Nereden Nereye sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde bilet alma işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, çevrimiçi bilet almayı çok kolay bir hale getiriyor ve kullanıcıları şubeye gitme zahmetinden kurtarıyor.

Bildiğiniz gibi gelişen teknolojiler sayesinde artık şubeye gitmeden otobüs ve uçak bileti alabiliyoruz. Bu lütfu mobile taşımak isteyen üreticiler karşımıza Nereden Nereye uygulamasıyla çıkıyorlar ve dürüst olmak gerekirse zaten kolay olan bilet alma işlemini çok daha hızlı ve pratik bir hale dönüştürüyorlar.

Uygulama sayesinde;

  • Havayolu ve karayolu seferlerine göz atabiliyoruz
  • Sefer tarihlerine ve fiyatlarına erişebiliyoruz
  • Bilet ayırtabiliyor ve satın alma işlemlerini tamamlayabiliyoruz

Bu uygulama sayesinde karayolu veya havayolu fark etmeksizin gitmek istediğimiz yere olan tüm seferlere göz atabiliyoruz. Sefer bilgileri bir hayli açıklayıcı bir şekilde sunuluyor. Arayüz tasarımı da bilgilerin takibini kolaylaştıran detaylar arasında. İş veya özel sebeplerden ötürü sık sık seyahat etmek durumundaysanız Nereden Nereye size bu konuda epey yardımcı olacaktır.

YORUMLAR