New Star Manager 0.9.1 (ios)

New Star Manager

New Star Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkçe futbol menajerlik oyunu

New Star Manager, farklı oynanış sunmasıyla mobil oyuncuların dikkatini çeken ödüllü futbol oyunu New Star Soccer’ın geliştiricilerinden çıkan yepyeni futbol menajerlik oyunu.

iOS tarafında da ücretsiz indirilebilir olmasıyla sevindiren futbol menajeri oyununda ligden düşmüş bir takımı alıp en iyilerin mücadele ettiği süper lige çıkarmaya çalışıyorsunuz. Takımı içerisinde bulunduğu durumdan sadece sizin kurtarabileceğiniz söyleniyor. Menajerlik yeteneklerinizi gösterme zamanı!

Mobilde milyonlarca indirmeye ulaşan futbol oyunu serisi New Star’ın yapımcılarının imzasını taşıyan menajerlik oyunu New Star Manager’da takımın ve kulübün kontrolünü tamamıyla elinize alıyorsunuz. Kulüp tesisleri inşa etmekten antrenmanları belirlemeye, sponsor seçiminden kulüp çalışanlarını seçmeye kulüp yönetimi tamamen sizde. İşiniz saha içinde bitmiyor; saha dışı da ilgilenmeniz gereken işler var. Antrenmanlara düzenli katılmayan, sorunları olan oyuncular, üzerinizde baskı oluşturan yönetim, hakkınızda kötü haberler çıkaran spor basını, taktiklerinizi eleştiren taraftarlar, mali durumunuz ve daha saymakla bitiremeyeceğim sorun da sizi bekliyor.

YORUMLAR