New Star Soccer G-Story 1.0 (ios)

New Star Soccer G-Story

1.0
New Star Soccer G-Story
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

New Star Soccer G-Story, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz hikaye odaklı futbol oyunu.

New Star Soccer G-Story, futbol oyunlarından keyif alan ve farklı tarzda oynanış sunan yapımlara yönelen kişiler için hazırlanmış New Star Soccer oyununun geliştiricilerinin imzasını taşıyor.

İlk olarak iOS platformunda indirilmeye açılan oyunda bu sefer bir hikaye içerisinde yer alıyoruz. Parkta top koşturmaktan favori takımımız için kupa finalinde mücadele etmeye uzanan hikayemizde verdiğimiz kararlar oldukça önemli.

Klasik futbol oyunlarının çizgisinin oldukça dışında kalmasına rağmen sevilen New Star Soccer’ın devam oyunu olmadığını belirtmem gerek. Daha öncesinde New Star Soccer’ı oynadıysanız oyunun çizgilerini bildiğinden iki kat keyif almanız kuvvetle muhtemel ancak oynamadıysanız doğrudan bu oyundan başlayabilirsiniz. Oyun adından da tahmin edeceğiniz üzere hikaye üzerinden yürüyor. Oyuncu, lig ve takım seçimimizi yaptıktan sonra oyuncumuz başından geçenleri anlatmaya başlıyor. Biz de aralarda girip önemli pozisyonlarda müdahale ediyoruz. Basit kaydırma hareketleriyle pozisyonun tekrarını yaşıyoruz. Oyun bu şekilde akıp gidiyor ancak bazı noktalarda şıklı sorular yöneltiliyor. Bu da hikayeyi; dolayısıyla sonu değiştiriyor. Yani yaptığımız seçimlere göre hikaye şekilleniyor ve oyunu farklı sonlarla birden fazla kez bitirebiliyoruz.

YORUMLAR