NIGHTBIRD TRIGGER X

NIGHTBIRD TRIGGER X
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popüler aksiyon oyunu Nightbird Trigger X ile rakiplerinizden kaçarken mücevherlere ateş edin.

Görür görmez yapmanız gerekenleri anlayacağınız olan Nightbird Trigger X isimli oyunda arka planı zenginleştirmek amacıyla yerleştirilmiş olan bir hikaye var. Peşinizi kovalayanlar var ve sizin de tehlikeden olabildiğince hızlı kaçmanız gerekiyor. Düşmanınızdan bir adım öne geçebilmek için ise o an bulunduğunuz ortamdaki mücevherlere ateş etmeniz gerekiyor. Böylece peşinizde olanların uzandıkları mesafeleri ve gücü azalıyor ve siz yeni bir seviyede farklı bir macera adım atıyorsunuz.

Kendine özgü görselliğiyle bilim-kurgu dünyasındaymışsınız gibi bir hava yaratan oyun oldukça sade olan grafiklere güzel animasyonlar eklemeyi başarmış. Özellikle 2 boyutlu olan sekanslarda bu geçişi kusursuz bir şekilde gözlemleyebiliyrsunuz.

Doğru zamanda doğru yere ateş etmeniz gereken oyunda grafikler oldukça iyi makyajlanmış olsa da kısa bir süre içerisinde çerezlik bir oyun oynadığınızın farkına varacaksınız. Bölümden bölüme geçişlerin olduğu Nightbird Trigger X'te nereye giderseniz gidin, yaklaşık olarak aynı şeyi tekrar tekrar yaptığınızı fark etmeniz çok uzun sürmeyecektir. Bu alışkanlıkları bozan tek şey araya serpiştirilmiş olan daha zor bölümler. Aslında zorlanmadığınız bölümlerin arasına yerleştirilmiş meydan okumalı bölümler oyun ritminizi tekrar yükseltebiliyor.

Metal Gear Solid'in sevilen VR Training bölümlerini andıran görsellikler olsa da oyun olarak aynı kalitenin yakalanmış olduğunu iddia etmek güç. En büyük koz elbette oyunun ücretsiz olması, ancak uygulama içi satın alma ile size birkaç ek bölümün sunulduğunu da belirtelim.

YORUMLAR