Ninja Nations

Ninja Nations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Savaş, strateji ve aksiyon oyunu özelliklerini başarılı bir şekilde harmanlayan Ninja Nations'ta kötü niyetli Shogun Kanika'ya karşı mücadele ediyoruz.

Ninja Nations ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir savaş oyunudur. Her ne kadar betimlemek için savaş oyunu desem de strateji yönü de ağır basan bir oyun. Oyunda 1072 yılına yolculuk ediyoruz. Kötü niyetli Shogun Kanika tarafından işgal edilmiş 8 büyük krallığa barış ve huzur getirmek için çıktığımız bu yolculuk hiç de kolay ilerlemiyor.

Aksiyon, strateji ve savaş oyunu unsurlarını başarılı bir şekilde harmanlayan Ninja Nations oyunseverlere farklı bir deneyim sunuyor. Öncelikle oyunda 40 adet birbirinden zorlu tekli oyuncu görevi bulunmakta. Bu görevleri bitirdiğinizde veya ana konudan biraz olsun kopmak istediğinizde çoklu oyuncu modunu seçip gerçek zamanlı olarak rakiplerle mücadele edebilirsiniz.

Oyunda onlarca farklı tipte bina, savunma üniteleri ve asker tipleri mevcut. Tahmin ettiğiniz gibi tüm bunlar güçlendirilebiliyor ve özellikleri geliştirilebiliyor. Oyunda zorunlu olmayan uygulama içi satın almalar da mevcut. Bunlar oyunun gidişatını hızlandırmak için kullanılabilir. Oyunun grafikleri etkileyici ve dinamik bir görünüme sahip.

Ninja Nations savaş oyunlarından hoşlananların denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi ve belirttiğim gibi ücretsiz olarak indirilebiliyor.