Ninja Warriors 1.5 (ios)

Ninja Warriors

1.5
Ninja Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Warriors, sidescroller kategorisinde yer alan, sürükleyici bir mobil oyun.

Ninja Warriors, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlence ve aksiyon dozu yüksek bir sidescroller oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda düşmanlarına karşı kıyasıya bir mücadele içine giren ninjanın kontrolünü ele alıyor ve bölümleri seri bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda son derece basit bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ninjayı zıplatabilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Yıldız fırlatmak içinse ekranın sol tarafında bulunan ninja yıldızı ikonuna tıklamamız gerek. İyi bir zamanlama ile yıldızı düşmanlarımıza fırlatıp onları devre dışı bırakmamız gerekiyor.

Her seviyeden oyunsever rahatlıkla oynayabilsin diye oyuna üç farklı zorluk seviyesi eklenmiş. Kolay, orta veya zor seçeneklerinden birisini seçip oyuna başlayabilirsiniz. 10 farklı bölüme sahip olan oyunda kullanılan grafikler, kalite beklentilerini zorlanmadan karşılıyor.

Genel olarak akıllarımızda olumlu bir izlenim bırakan Ninja Warrirors, sidescroller kategorisinde yer alan oyunları oynamaktan keyif alan iOS sahiplerinin kaçırmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR