#NoCrop

#NoCrop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

#NoCrop uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan Instagram üzerinde kırpılmamış kare fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Instagram üzerinden paylaştığımız fotoğrafların kare şekilde kırpılması zorunluluğu maalesef pek çok kullanıcıyı rahatsız ediyor ve fotoğraflardan kaybolmasını istemediğimiz detayların dışarıda kalmasına neden oluyor. iPhone ve iPad için kullanabileceğiniz #NoCrop uygulaması ise bu sorunun üstesinden kolayca gelmenizi sağlayabilen ücretsiz uygulamalardan bir tanesi.

#NoCrop sayesinde Instagram'da paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınızın kenar kısımları dolduruluyor ve bu şekilde kare haline getiriliyorlar. Dolayısıyla kare fotoğraflar yapmak için artık kesme işlemi yapmanıza gerek kalmıyor ve bu yöntemle panorama fotoğrafları bile Instagram'da zorlanmadan arkadaşlarınız ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın bu ücretsiz sürümünde reklamlar yer alıyor ve resimlerin üzerine eklenebilecek olan yazılar, yazı renkleri, şekiller ve diğer konularda çeşitli kısıtlamalar mevcut. Fakat uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanarak seçeneklerinizi genişletebilir, böylece paylaşım yapmadan önce daha güzel görünen fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Tabii ki #NoCrop içerisinden sadece Instagram değil diğer sosyal ağlarda da fotoğraflarınızı paylaşabilir ve böylece beğeni alabilirsiniz. Uygulama çalışırken herhangi bir sorun çıkarmıyor ve dilerseniz hemen kameranızla yeni bir fotoğraf çekebiliyor, dilerseniz de galerinizde hali hazırda bulunan fotoğraflardan bir tanesini kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR