Occupation 1.04 (ios)

Occupation

Occupation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Occupation, zombi istilasında sağ kalmaya çalışıp aynı zamanda kız arkadaşınızı zombilerinden elinden kurtarmaya çalışacağınız heyecanlı bir iOS aksiyon oyunu.

Occupation, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en gelişmiş ve başarılı zombi öldürme oyunlarından bir tanesi.

Zombi istilasında hayatta kalmaya ve zombilerin eline geçen kız arkadaşınızı kurtarmaya çalışacağınız bu oyundaki grafik kalitesi oldukça yüksek ve cihazınız eski bir iPhone ya da iPad'se oyunun çalışmama ihtimali bulunuyor.

Şu an geliştirme aşamasında olan oyunun demo versiyonunu yayınlayan firma, oyunun sadece demosu ile milyonlarca indirilme sayısına ulaştı ve tüm oyuncular oyunun tam versiyonunun çıkmasını bekliyor.

Aynı oyun kategorisinde yer alan GTA ve DayZ gibi oyunlardan da kesitler bulabileceğiniz Occupation'da, öldürdüğünüz zombilerin beyinlerini oyundkai NPC'lere satarak yeni silahlar alabiliyor ve böylece zombileri öldürmeye devam edebiliyorsunuz.

Farklı kamera açıları ve ağır çekim efektleri de bulunan oyunda yeni oyunculara özel otomatik hedef alma özelliği bulunuyor. Eğer oyunu daha zor bir şekilde oynamak istiyorsanız, otomatik hedef almayı kapatarak zombileri kendiniz hedef almaya çalışabiliyorsunuz.

Grafik kalitesinden müziklerine, oyun yapısındna oynanışına kadar mükemmel şekilde geliştirilen oyunun iOS versiyonunu hemen iPhone ve iPad'lerinize indirerek bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR