Odatv Mobil 1.0.2 (ios)

Odatv Mobil

Odatv Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    228

  • ÜRETİCİ

    Odatv

Odatv Mobil uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan en son haberlere ve gelişmelere ulaşabiliyorsunuz.

Odatv Mobil uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarında kullanmak üzere yeni haber okuma uygulamaları arayanların tercih edebilecekleri ücretsiz seçenekler arasında yer alıyor. Hem sade ve kolay kullanımı hem de en son haberlere en hızlı şekilde ulaşmayı vadettiği için sizlere önerebileceğim uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Her ne kadar çok çekici bir arayüze sahip olmasa da uygulamanın içerik anlamında bir eksikliğinin bulunmadığını da belirtmek gerekiyor.

Uygulamanın ana ekranında manşet haberlerini görmek mümkün ve böylece devamlı olarak en son sıcak gelişmelere hemen erişebiliyorsunuz. Tabii ki bu bölümün devamlı olarak güncellenmesi sayesinde eski haberlerin ortadan kalktığını da farkedeceksinizdir. Dolayısıyla daha eski haberlere erişmek isteyen kullanıcıların sağda yer alan açılır menüyü kullanarak ilgili kategorilere ulaşmaları da mümkün.

Varolan bu kategoriler içerisinde hem konu başlıkları mevcut hem de en çok okunan yahut yorumlanan haberlere erişme imkanı var. Dolayısıyla insanların ilgi gösterdikleri haberler konusunda fikir edinebiliyor ve direkt olarak siz de yorumlarınızı yazabiliyorsunuz.

Uygulamanın video izleme bölümü sayesinde videolara da göz atmak mümkün fakat 3G bağlantılarda videoların kotayı bitirebileceği unutulmamalı. Dolayısıyla videolar izlemek istediğinizde Wi-Fi'dan internete bağlı olmanız daha uygun olacaktır. Tabii ki en son güncellenen haberleri görmek için online olmanız gerekliliği de mevcut.

Yeni ve kullanışlı bir haber uygulaması arayanların denemeden geçmemeleri gereken seçenekler arasında yer alıyor.

YORUMLAR