Ödüllü Bilgi Yarışması

Ödüllü Bilgi Yarışması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ödüllü Bilgi Yarışması, adından da anlaşıldığı üzere iPhone ve iPad'leriniz üzerinde size sorulan soruları doğru yanıtlamaya çalışacağınız bir iOS bilgi yarışması oyunudur.

Ödüllü Bilgi Yarışması, Kim 500 Milyon İster? adlı bilgi yarışmasından esinlenerek geliştirilen ve bilginizi ölçmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Öğretici ve eğlenceli bir uygulama olan Ödüllü bilgi Yarışması'nda büyük soru havuzundan gelen rastgele sorulara doğru yanıtlar vererek büyük ödüller kazanmaya çalışıyorsunuz. Farklı konu ve alanlardan gelen soruları test modunda ücretsiz ve sınırsız olarak çözerek bilginizi ölçebilirsiniz.

Oyundaki amacınız karşılaştığınız soruları en hızlı şekilde ve doğru olarak yanıtlayarak yüksek puanlar elde etmektedir. Oyun sonunda en yüksek puan kazanan yarışmacı oyunun galibi olur. Kazandığınız puanların yüksekliği ise sorulara verdiğiniz süreye göre artmaktadır. Ayrıca yarışmada size 3 farklı joker hakkı verimektedir. Bunlar Kim 500 Milyon İster? yarışmasında kullanılan joker haklarıdır. Yüzde 50 joker hakkı, Seyirciye sor ve Pas joker hakkını yerinde kullandığınızda oyunda daha yüksek puanlara ulaşabilirsiniz.

Uygulama üzerinden yüksek puanlar listesini kontrol ederek genel sıralamadaki yerinizi görebilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde bilgi yarışmasına katılma ve eğlenme keyfini çıkartmak istiyorsanız, Ödüllü Bilgi Yarışması uygulamasını ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR