Oh Hai 0.7 (ios)

Oh Hai

0.7
Oh Hai
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oh Hai, arkadaşlarımızın suratlarını komik hallere sokabileceğimiz bir uygulama.

Oh Hai, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde arkadaşlarımızla ve yakınlarımızla çekmiş olduğumuz fotoğraflardaki yüzleri ilginç ve komik şekillere sokabiliyoruz.

Uygulamanın kullanımı son derece basit dinamikler üzerine kurulu. Yapmamız gereken tek şey daha önce çekmiş olduğumuz fotoğraflardan bir tanesini seçmek ve çıkan seçeneklerden gerekli düzenlemeleri yapmak.

Oh Hai'de suratları dilediğimiz gibi düzenleyebilmemiz için farklı düzenleme seçenekleri sunuluyor. Komik veya normal seçeneklerinden bir tanesini seçip, ayar butonlarını kullanarak suratı şişirip, büzebiliyoruz. Açıkçası arkadaşlarımızla ve ailemizle Oh Hai sayesinde epey eğlenceli zaman geçirebiliriz. Hatta oluşturmuş olduğumuz fotoğrafları farklı sosyal medya platformları üzerinde dahi paylaşabiliriz.

Fotoğraf düzenleme uygulamaları dikaktinizi çekiyorsa ve bu kategoride kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Oh Hai tam size göre.

YORUMLAR