Okay? 1.01 (ios)

Okay?

Okay?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Okay?, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda ilginç ve zorlayıcı bir deneyim bizleri bekliyor.

Okay?, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz zorlayıcı bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Sade ve minimal bir altyapı üzerine kurulu olan oyunda topu şekillere değdirerek şekillerin yok olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Kulağa basitmiş gibi gelse de pratiğe geçince durumun hiç de öyle olmadığını anlıyoruz. Neyse ki ilk birkaç bölüm kolay bir yapıda sunulmuş. Bu bölümlerde oyunun kontrollerine ve mekaniklerine alışma fırsatı buluyoruz. Bİrkaç bölüm geçtikten sonra oyun iyiden iyiye zorlaşıyor ve giderek içinden çıkılmaz bir hal almaya başlıyor. Reflekslerden ziyade düşünce gücüne dayalı olması oyunun en karakteristik özellikleri arasında.

Okay?'de farklı çözüm yolları bulunduğu için oyunu bitirmiş olsak bile tekrar tekrar oynayabilme şansına sahibiz. Bu sayede oyun hemen tükenmiyor ve oyunculara daha uzun soluklu bir deneyim sunulmuş oluyor.

Açıkçası oyun boş zamanları değerlendirmek için son derece ideal. Bir hikayeye sahip olmadığı için aklınıza gelen her yerde açıp birkaç dakika oynayabilirsiniz. Eğer siz de beceri ve bulmaca karışımı oyunlardan hoşlanıyorsanız Okay?'i mutlaka denemelisiniz.