OkHello

OkHello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OkHello, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak video sohbetler gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

OkHello uygulaması, iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin arkadaşları ile grup video sohbetleri gerçekleştirmelerini sağlayan hem ücretsiz hem de düzgün çalışan, kullanımı kolay uygulamalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda bir Android sürümü de olduğundan diğer platformlarda bulunan arkadaşlarınızla da sohbet imkanı yakalayabiliyorsunuz.

Elbette sohbet için telefonunuzun bir kamerası ve aktif internet bağlantısının olması gerekiyor. Video sohbetin yanında, etiket paylaşma, fotoğraf ve konum gönderme, yazılı olarak sohbete devam edebilme gibi özellikler de yer alıyor. Dolayısıyla dilerseniz birebir, dilerseniz de grup video sohbetleri sırasında dosya alışverişlerinizi ya da yazılı iletişiminizi de bir tek butona basarak sağlayabilirsiniz.

Yazılı ve videolu sohbete hızlı geçiş imkanı sayesinde sohbetiniz kesintisiz olarak devam edecektir. Hem Wi-Fi hem de 3G bağlantılarına destek veren uygulamanın, sürekli kullanımda özellikle 3G'den oldukça fazla kota yiyeceğini unutmamalısınız. Pek çok benzer uygulamaya göre gereksiz özellikler barındırmaması ve bu nedenle oldukça hızlı olmasıyla öne çıkıyor diyebilirim.