OTTTD 1.0.2 (ios)

OTTTD

OTTTD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OTTTD zengin bir içerik sunan eğlenceli bir kule savunma oyunudur

OTTTD birden fazla oyun türünü bir araya toplayan ve kendine has yapısıyla benzerlerinden ayrılan eğlenceli bir kule savunma oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan OTTTD'de hem gerçek zamanlı strateji oyunu öğelerini hem de rol yapma oyunu öğelerini bulabilirsiniz. Oyunda düşmanlar karargahımızı ele geçirmeye çalışırken akın akın üzerimize saldırıyorlar ve biz bu saldırıları durdurmak için savunma kulelerimizi oyun haritasına stratejik olarak yerleştiriyoruz. Kulelerimizi düşmanlarımızı düşürdükçe geliştirebilmemize imkan veriliyor. Oyunun gerçek zamanlı strateji kısmını oluşturan bu yanının haricinde bize kendi kahramanlarımızı yönetme ve düşmanlarımıza karşı kullanma imkanı da veriliyor. Kahramanlarımızı tıpkı bir rol yapma oyununda olduğu gibi geliştirebiliyoruz, kullandıkları silahları ve zırhları değiştirebiliyoruz.

OTTTD grafik olarak oldukça tatmin edici bir kaliteye sahip. Grafikler kendine has bir tarza sahip ve renk paleti oldukça zengin. Çok sayıda farklı düşman yaratıklar, geniş silah ve savunma kulesi seçenekleri, farklı oyun haritaları oyunda bizi bekleyen içeriklerden bazıları. Eğer kule savunma oyunlarını seviyorsanız OTTTD hoşunuza gidecektir.