Pacifica 1.1 (ios)

Pacifica

1.1
Pacifica
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pacifica, günlük hayatın stresiyle başa çıkmamızı kolaylaştıran bir iOS uygulaması.

Pacifica, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir strest atma ve meditasyon uyuglaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama günlük hayatın insan maneviyatı ve bedeni üzerinde yarattığı negatif etkiyi ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış.

Uygulama bu amaç uğruna pek çok işlevi beraberinde getiriyor. Bunların başında günlük olarak ruh halimizi not edebileceğimiz bir mod bulunuyor. İçerisinde bulunduğumuz ruh halini (mutlu, üzgün) bu bölüme kaydederek uzun dönemde ne gibi ruh halleri içerisinde bulunduğumuzu görebiliyoruz.

Ruhsal durum takibine ek olarak uygulamada bir de işitsel öğelere yer verilmiş. Bu öğelerin her biri bizi rahatlatmak ve zihnimizi dinlendirmek üzere özel olarak tasarlanmış. Egzersiz yaparken veya yatağımızda uzanırken bu sesleri açabilir ve kendimize çok daha keyifli bir ortam yaratabiliriz.

Uygulamayı uzun bir süre kullandıktan sonra geçmişe dönüp ne gibi aşamalardan geçtiğimizi takip edebiliyoruz. Bu sayede uygulamanın gerçekten işe yarayıp yaramadığını görme şansımız oluyor. Eğer günlük hayatın sizi fazla yıprattığını düşünüyor ve bu konuda bir şeyler yapmak istiyorsanız Pacifica iyi bir başlangıç olabilir.

YORUMLAR