Paper Wizard

Paper Wizard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paper Wizard mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Paper Wizard yüksek tempoda aksiyonu RPG elementleriyle birleştiren ve oyunculara keyif vakit geçirme imkanı veren bir mobil kuşbakışı savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Paper Wizard'da Booktopia adlı fantastik bir dünyada geçen olaylar konu alınıyor. Kağıttan kahramanların yaşadığı bu dünya canavarlar tarafından saldırıya uğrayınca bir gurup büyücü Booktapia'yı kurtarmak için bir araya geliyorlar. Biz de oyuna bu büyücülerden birini seçerek dahil oluyoruz ve canavarlarla çarpışmaya başlıyoruz. Büyücülerimiz ateş, buz ve yıldırım güçleri üstünde ustalaşmış oldukları için her büyücü bize farklı bir oyun stili sunuyor.

Paper Wizard'ın oynanışı klasik top down shooter türündeki oyunlar gibi. Buna ek olarak açılacak sandıklar, toplanacak altınlar, büyülü silah ve ekipmanlar oyundaki içeriği zenginleştiriyor. Oyuncular Paper Wizard'da üzerlerine dalga dalga saldıran düşmanları yok ettikçe tecrübe panı kazanıp seviye atlayabiliyorlar ve kahramanlarının yeni yetenekler öğrenmesini sağlayabiliyorlar.

Paper Wizard ortalama kalitede grafiklere sahip, buna rağmen oynanış sürükleyici olabiliyor.

YORUMLAR