Paranormal Pursuit 1.0.0 (ios)

Paranormal Pursuit

Paranormal Pursuit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paranormal Pursuit hikaye odaklı bir macera oyunudur

Paranormal Pursuit uzun bir hikayeye ve zorlu bulmacalara sahip olan bir mobil macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Paranormal Pursuit'de doğuştan gelen gizemli yeteneklere sahip olan küçük bir çocuğun hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız bu özel yetenekleri sayesinde zaman ve mekan arasındaki bağları değiştirebiliyor ve olayların öncesini ve sonrasını görebiliyor. Kahramanımızın bu yeteneği kötü kalpli bir politikacının dikkatini çektikten sonra olaylar gelişiyor ve tehlikeli bir macera başlıyor. Biz oyunda bu özel yetenekli çocuğu ele geçirmeye çalışan politikacının adamlarından kaçmaya ve kahramanımızı kurtarmaya çalışıyoruz. 

Paranormal Pursuit klasik point and click türünde bir macera oyunu. Yani oyunun hikayesinde ilerleyebilmek için karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bu bulmacaları çözebilmek için ziyaret ettiğimiz mekanları detaylı bir şekilde araştırıyoruz ve ipuçları ile işimize yarayabilecek eşyaları topluyoruz. Sonrasında bulmacalarda gerektiği anda bu ipuçlarını ve eşyaları kullanıyoruz. Oyun içerisinde farklı mini oyunlar da yer alıyor.

Paranormal Pursuit güzel bir görünüme sahip. Oyunun ücretsiz versiyonunu oynayarak oyunun bir bölümü hakkında fikir sahibi olabilir, memnun kalırsanız oyunun tam versiyonunu uygulama içinden satın alabilirsiniz.

YORUMLAR