Penalty Kick

Penalty Kick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Penalty Kick tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir penaltı çekişme oyunudur. Facebook üzerinden arkadaşlarınızı davet ederek penaltı çekişebilirsiniz.

Penalty Kick ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir penaltı çekme oyunudur. Aslında uygulama marketlerde çok daha iyi örneklerine rastlamak mümkün fakat Penalty Kick’in de kendine özgü bir havası var.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de oyunculara arkadaşlarıyla mücadele etme şansı tanıması.. Elbette bu fonksiyonu iyi bir şekilde değerlendirebilmek için özellikle tablet ekranlarında oynamanızı öneriyorum. iPhone’ların ekranlarında bu tarz multiplayer mücadeleler çok keyifli olmuyor. Arkadaşınız kaleciyi yönetirken siz de penaltı çekebilirsiniz. Elbette tam tersi de geçerli. Nihayetinde bunlar penaltı değil mi?

İsterseniz Facebook desteğini kullanarak arkadaşlarınıza Facebook üzerinden davetiye gönderebilirsiniz. Kabul ederlerse birlikte eğlenceli maçlara imza atabilirsiniz.

Penalty Kick’de kuşbakışı kamera kullanılmış. Grafik modellemeleri hoş denebilecek düzeyde. Çok iyi değil fakat çok da kötü denemez. Kaleci korkuluk gibi duruyor fakat oyunun asıl teması da bu zaten. Dinamizmden ziyade keyif almak üzerine kurulmuş.

YORUMLAR