PES CLUB MANAGER 1.0.3 (ios)

PES CLUB MANAGER

PES CLUB MANAGER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    454

  • Üretici

    Konami

PES CLUB MANAGER, iOS mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz resmi PES menajerlik oyunu.

PES CLUB MANAGER, eski tip menajerlik oyunlarından daha farklı yapı, oynanış ve dinamiğe sahip olan çok detaylı bir iOS menajerlik oyunu. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde keyifle oynayacağınız oyun, asıl olarak PES 2015 oyununda kullanılan grafiklerin optimize edilmesi ve diğer geliştirmeler sonucu hazırlanmış ve açıkcası buram buram kalite kokuyor.

Kendi takımınızı kurarak diğer online oyuncular ile menajerlik yarışına gireceğiniz oyunu oynayabilmeniz için mobil cihazınızın internete bağlı olması gerekiyor. Aksi taktirde oyuna girişiniz mümkün olmuyor.

Sunmuş olduğu gerçek zamanlı maç simülasyonu sayesinde maçları ister tüm detayları ile birlikte takip edin, isterseniz de mükemmel grafikler ile 3 boyutlu izleyin. Maçları gerçek zamanlı izlediğiniz için oyuncu ve taktik değişikliklerini de anlık olarak yaparak maçlara etki edebiliyorsunuz.

Takımın hem futbolundan hem de diğer tüm işlerinden sorumlu olduğunuz oyunda başarılı olarak futbol bilginizin yüksek olduğunu kanıtlama şansınız var.

5000 üzerinde gerçek oyuncu ile anlaşılan PES CLUB MANAGER'da 5000'in üzerinde lisanslı futbolcu bulunuyor. Hayallerinizdeki takımı kurarak kendi taktik ve stratejileriniz ile birlikte başarı arayacağınız oyunda eğer uzun süre başarısız olursa takım başkanı sizi kovabiliyor. Bu nedenle sürekli yaptığınız hataları geliştirip tekrar düşmemeye çalışın.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunu olan PES CLUB MANAGER içerisindeki mağazada sunulan gerçek para ile satın alınacak eşyalar sayesinde oyundaki gelişiminizi hızlandırabiliyorsunuz. Fakat hiç bir ücret ödemeden de oyunu oynamak mümkün.

Konami'nin PES CLUB MANAGER oyununu iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabilmeniz için iOS 8.0 ve üzeri yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse bile sırf bu oyun için yüklenmesi gerekir diye düşünüyorum.

Menajerlik oyunları içindeki en başarılılardan bir tanesi olan PES CLUB MANAGER'ın boyutu 700 MB civarında olduğu için mobil internet bağlantısı yerine WiFi bağlantısı ile indirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

YORUMLAR