PewDiePie: Legend of Brofist 1.0.0 (ios)

PewDiePie: Legend of Brofist

PewDiePie: Legend of Brofist
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PewDiePie: Legend of Brofist, YouTuber PewDiePie'ın iPhone ve iPad kullanıcılarına sunduğu resmi oyunu.

PewDiePie: Legend of Brofist, her videosu dakikalar içerisinde milyon izlenmeye ulaşan popüler YouTuber PewieDiePie’ın iPhone ve iPad kullanıcılarına açtığı resmi mobil oyunu. Ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil desteğiyle gelen oyun 2 boyutlu retro görsellerine rağmen oldukça zevkli.

PewDiePie hayranlarının kesinlikle kaçırmaması gereken bir iOS oyunu olduğunu düşündüğüm PewDiePie: Legend of Brofist, bir hikaye üzerine kurulmuş. Kısaca bahsetmem gerekirse; Fenomenimiz rutin olarak YouTube’a videosunu yüklüyor ve yükler yüklemez izlenme endişesine kapılıyor. Videosunu açtığında hiç görüntülenme almadığını görüyor, oldukça şaşırıyor. Akabinde odasının ortasına bir fıçı geliyor ve sevdiklerini, hayranlarını kendisinden aldığını söylüyor. Youtuber’ımız da üzerine atlayarak fıçıyı paramparça ediyor ve sevgilisi, köpekleri tabii ki de onu bu günlere taşıyan hayranlarının peşine düşüyor. Bu noktada da biz devreye giriyoruz; PewDiePie’ın sevdiklerine kavuşmasına yardımcı oluyoruz.

2 boyutlu tasarlanan oyunda sürekli hareket halindeyiz. Bazen arabaların üzerinde, bazen de havada geziniyoruz ve düşmanlarımızı alt edip sevdiklerimize kavuşabilmek için farklı yollar deniyoruz. Bu tehlikeli maceramızda diğer YouTuber’ların da yardımını alabiliyoruz. Marzia, CinnamonToastKen, JackSepticEye, Cryaotic, Markiplier başta olmak üzere tüm YouTube yıldızları oyuna sesleriyle birlikte aktarılmış.

Bir yandan düşmanlarımızla savaşırken diğer yandan gizli objeleri ortaya çıkarmamız gereken oyunu farklı zorluk düzeyinde oynamak mümkün. Zorluk düzeyi arttıkça bölümlerde bulmamız gereken nesnelerin, kilidini açmamız gereken YouTuber’ların, bölüm sonlarında karşılaştığımız büyük düşmanların sayısı da artıyor. Tabiiki düşmanlarımızı öldürdükçe kazandığımız puan da katlıyor.

YORUMLAR