Photoblend 1.2 (ios)

Photoblend

1.2
Photoblend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photoblend, iOS kullanıcılarının 2 fotoğrafı birleştirerek ortaya muhteşem fotoğraflar çıkarmasını sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır.

Photoblend, iOS cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği farklı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulamanın aynı zamanda daha fazla özelliğe sahip olan Pro versiyonu da bulunmaktadır.

Uygulamanın geliştirilme amacı, kullanıcıların 2 farklı fotoğrafı birleştirerek tek bir fotoğraf oluşturabilmeleridir. Ekstra herhangi başka bir uygulamay gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı birleştirmenizi sağlayan Photoblend, oluşturduğunuz fotoğraflar üzerinde yfak ekleme veya düzenlemeler yapmanıza gerek bırakmıyor.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için ilk olarak bir fotoğraf çekebilir veya galerinizdeki fotoğraflardan bir tanesini seçebilirsiniz. Daha sonra birleştirmek istediğiniz fotoğrafı belirleyerek işlemi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Birleştirme dışında, fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz bazı çerçeve ve figürler bulunan uygulama sayesinde, fotoğraflarınızın üzerine kalp, baykuş, kurt, ağaç,kuş ve güneş figürleri ekleyebilirsiniz.

Sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde popüler sosyal medya platformları olan Facebook, Twitter ve Flickr üzerinde oluşturmuş olduğunuz fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR