Pictionary

Pictionary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  7

 • ÜRETİCİ

  Etermax

Pictionary, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, kelimeler arasından seçim yaparak arkadaşlarınıza çizerek anlatmanızı sağlayan eğlenceli bir oyundur.

Pictionary, zaman zaman günlük hayatta arkadaşlarımızla keyifli vakit geçirmek için oynadığımız çizim oyununun dijital versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, klasik masa oyununu dijital ortam üzerinde dinamik bir şekilde eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Birbirinden keyifli iki oyun modu sayesinde binlerce kelime arasından seçim yaparak yeteneğinizi konuşturabilirsiniz.

"Bir kelimeyi çizerek anlat" dediklerinde aklınıza hangi oyun geliyor? Tahmin ettiğiniz gibi hepimizin severek oynadığı klasik çizim oyunu. Pictionary bu deneyimi dijital ortamda bizlere sunarak eğlenceli vakit geçirmemize olanak tanıyor. İstersek klasik modda kelime seçip çizim yapabiliyor ya da gerçek zamanlı 2'ye 2 mücadele edebiliyoruz. Etermax'in diğer oyunlarına aşinaysanız ne kadar eğlenceli olduğunu da eminim anlamışsınızdır. 

Pictionary Özellikleri

 • Birbirinden keyifli 2 oyun modu
 • Aralarında Türkçe'nin de bulunduğu birden fazla dil
 • Mükemmel arayüz ve eğlenceli animasyonlar
 • Ödül sandıkları

Oyundan keyif almanız için iyi bir çizer olmanıza gerek yok, karşı tarafın anlayacağı şekilde derdinizi anlatacak bir şeyler karalayın yeter. En iyi çizimleri yaparak ilerleyin ve ödülleri almaya da hak kazanın. 

Eğer çizim yeteneğim kuvvetli diyorsanız Pictionary oyununu ücretsiz oynayabilirsiniz. Muhteşem bir vakit geçirmenizi sağlaması nedeniyle denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR