Playboard

Playboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    61

  • Üretici

    42matters AG

iOS cihazlarınızda yeni uygulama keşfetmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz binlerce uygulama var. Bu yüzden de kendi ihtiyacınıza ve isteklerinize uyan uygulama ve oyunları bulmak pek de kolay değil. Ama artık bu amaçla geliştirilmiş uygulamalar da var ve Playboard da bunlardan birisi.

Playboard en son çıkan uygulama ve oyunları bulabileceğiniz, ihtiyaçlarınıza yönelik uygulamaları kolayca arayabileceğiniz bir uygulama. Aynı zamanda da size beğenilerinize göre önerilerde de bulunuyor.

Uygulamada çeşitli kanallar var, ve bu kanallar kategorilere göre ayrılıyor. Uygulamayı ilk indirdiğinizde en popülerler gibi genel kanallarla başlıyorsunuz. Ardından isteklerinize göre çeşitli kanalları ekleyebiliyorsunuz. Uygulama size oyun ve uygulamaları ülkenize göre sunuyor ve kullanımı da çok kolay. Tek yapmanız gereken parmağınızı kaydırarak uygulamalar arasında gezinmek.

Ayrıca isterseniz kendi kanalınızı kurup beğendiğiniz uygulamaları ekleyebiliyor ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Eğer siz de yeni uygulamalar keşfetmek için bir uygulama arıyorsanız, indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR