Plight of the Zombie 1.08 (ios)

Plight of the Zombie

Plight of the Zombie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rollerin tersine döndüğü bir oyun olan Plight of the Zombies'de eli silahlı insanlardan kaçıp hayatta kalmak için karnınızı doyurmanız gerekiyor.

Zombie oyunları dediğimiz zaman aklımıza genelde dinamikleri kedi fare hikayelerine dönüşmüş birçok örnek geliyor. İnsanlar olarak bizim fare gibi kaçmamız gerekiyorken gün geçtikçe daha da sempatikleşen Zombie kalabalıkları bizi avlamaya çalışıyor. Plight of the Zombie bu durumları biraz tersinde çevirmekle kalmıyor, yepyeni bir bakış açıcıs da getiriyor. Oynadığımız ana karakter Craig isimli genç bir Zombie. Bu canavarlar, bildiğiniz gibi, çok zeki yaratıkla değil ve Craig isimli bücür de karnını doyurmak için sizin yardımıza muhtaç. Komutlarınız bekleyen aç susuz Zombie'nin hayatta kalmasını sağlamak sizin elinizde.

Craig'in harita içersindeki beyinleri bulup bunlarla beslenmesi gerekiyor. Toplamış olduğu beyinler sayesinde yeni bölümler açılıyor ve yeni eşyalar edinebiliyorsunuz. Ancak bu aşamada sizin hükmünüze tamamen güvendiği için hareket edeceği güzergahı sizin kontrol etmeniz gerekiyor. Halihazırda bir Zombie felaketiyle karşılaşmış insanlar da öte yandan öfkeliler. Eli silahlı olarak sokakları talan eden insanlar Zombie avına düştüğü için mümkün olabildiğince gizli kalmaya çalışmalısınız. Bu bağlamda Metal Gear Solid benzeri bir özveri bekleyen oyun dinamikleri bizleri şaşırtıyor.

YORUMLAR