Pocket Climber 1.05 (ios)

Pocket Climber

Pocket Climber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Climber, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte yüksek binalara tırmanacağınız ve tırmanırken yol üzerindeki altınları toplayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir aksiyon oyunudur.

Pocket Climber, ilk başıkta Temple Run ve Subway Surfers oyunlarını anımsatan oynaması keyifli bir iOS aksiyon oyunu. Fakat Pocket Climber'da diğer 2 oyundaki gibi düz yolda koşarak ilerlemek yerine, en yüksek binalara tırmanıyorsunuz.

Tırmandığınız binaların üzerindeki altınları toplayarak daha yüksek puanlar elde edebileceğiniz oyunda, binanın camlarından beklenmedik sürprizler çıkabiliyor. Kimi zaman camdan çıkan bir masa kimi zaman ise binadanın üstünde önünüzü kesmeye çalışan bir goril bile olabilir.

Oyundaki amacınız önünüze çıkan tüm engelleri aşarak en uzun mesafeyi koşabilmek. Tabi koşarken altınları toplamakda alacağınız puanı arttırıyor. Topladığınız puanlar ile birlikte oyundaki karakterinizin görünümünü değiştirebilir yada ona yeni yetenkler kazandırabilirsiniz.

Basit bir şekilde parmağınızla kontrol edebileceğiniz karakteriniz ile yükseklerde bir maceraya çıkmak için ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Tırmanma ve engellerden kaçma üzerine kurulu basit bir oyun yapısı
  • Zengin ve gelişmiş 3 boyutlu grafikler
  • Oyundaki engeller rastgele olarak çıkmaktadır bu nedenle her yeni oyunda farklı heyecan
  • Karakterinizin görünüm ve yeteneklerini geliştirme ve değiştirme
  • Tırmanma yeteneğinizi test etme

iPhone ve iPad üzerinde oynayabileceğiniz en heyecanlı ve eğlenceli oyunlardan biri olan Pocket Climber'ı mutlaka indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR