Temple Run 2

Temple Run 2

(Android)
Editör Puanı: 5/5
5

12 Kullanıcı: 4.8/5

4.8
Temple Run 2
Temple Run 2
Temple Run 2
Temple Run 2
Temple Run 2

Android İçin İlerlemeli Kaçış Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 1 yıl önce

Temple Run 2'de heyecanlı ve adrenalin dolu bir hazine avına katılıyoruz!

Temple Run 2 dünyanın en yaygın olarak oynanan mobil oyunlarından olan bir sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kaçış oyunu olan Temple Run 2'de hazine peşinde koşan kahramanlara katılıyoruz ve sürükleyici bir maceranın ortasına atlıyoruz. Oyunumuzun kahramanları unutulmuş hazineleri keşfetmek için egzotik mekanlara, antik harabelere ve tehlikeli zindanlara yolculuk ediyorlar. Kahramanlarımızın bu maceraları boyunca ele geçirmeye çalıştıkları değerli hazinelerin gardiyanı olan dev bir goril sürekli onları takip ediyor ve kahramanlarımız bir an olsun yavaşladıklarında onları cezalandırıyor. Bize düşen görev de kahramanlarımızın engelleri aşmasını sağlayarak onları korumak ve dev gorile yem olmalarını engellemek.

Temple Run 2'de farklı kahramanlardan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Oyunda kahramanımız sürekli koşarken bize düşen görev onların sağa veya sola yönlenmesini, yerden kaymasını veya engellerin üzerinden atlamasını sağlamak. Oyun büyük bir dikkat istiyor; çünkü kahramanlarımız oldukça hızlı koşuyorlar. Engellere çarpmamak ve boşluklara düşmemek için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekeiyor.

Temple Run 2'de ilginç sürprizler de bizi beklliyor. Kahramanımızla altınları toplarken maden arabaları ve kızaklar gibi çeşitli araçlara binebilmemiz mümkün. Oyun içinde kahramanlarımıza farklı kostümler de giydirebiliyoruz.

Temple Run 2 yayınlanan güncellemelerde zenginleştirilen ve yeni içeriklere kavuşan bir mobil oyun. Eğer boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız Temple Run 2'yi tavsiye ediyoruz.

Temple Run 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
399 / 479,432
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.3 ve üstü
Üretici:
Imangi Studios

Beceri Popülerleri

 1. Temple Run 2
  Temple Run 2Android İçin İlerlemeli Kaçış Oyunu
 2. Şeker Patlatma Oyunu
  Şeker Patlatma OyunuAndroid için Beceri Oyunu
 3. BBTAN
  BBTANAndroid için Beceri Oyunu
 4. Flappy Bird
  Flappy BirdAndroid için Zorlu Beceri Oyunu
 5. aa
  aaAndroid için Zorlu Beceri Oyunu