Pocket Tower 1.5 (ios)

Pocket Tower

1.5
Pocket Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Tower, kendinize gökdelenler inşa edip işletmenizi yönetebileceğiniz bir mobil oyun.

Kendinize ait bir gökdelen ve bu gökdelende çeşitli mağazaları işletebileceğiniz bir oyun arıyorsanız, doğru yerdesiniz. iPhone ve iPad cihazlarınızın için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pocket Tower oyunu, sizi kendi işletmenizin müdürü yapacak.

Pocket Tower'a ilk giriş yaptığınızda şehrin en yeni mekanının size ait olduğunu görüyorsunuz. Şehirde yaşayan binlerce insan bu mağazadan alışveriş yapabilmek için sıraya giriyor. Sizin yeteri kadar ekipman oluşturarak bunca insanları sinirlendirmeden hizmet vermeniz gerekli. İlk başta gökdelene sınırlı alandan dolayı belirli sayıda insan alabiliyorsunuz. Fakat müşteriler sizden memnun kalırsa gökdeleni geliştirmeniz mümkün. Gökdelen geliştirme işlemi ise yeni bölüme geçtiğinizde aktif oluyor. Yani ne kadar fazla puan kazanırsanız o kadar fazla yeni özelliği aktif hale getirebilirsiniz.

Gökdelen yüksek olduğu için müşterilere sipariş servisini asansör yardımıyla yapıyorsunuz. Gökdelende çalışan personeli asansör vasıtasıyla hızlıca müşterilere göndermeli ve isteklerini karşılamalısınız. Eğer Pocket Tower oyununda iyi bir işletmeci olursanız, gelişerek belki de şehrin en gözde mekanına sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR