Pocket Trains 1.0.9 (ios)

Pocket Trains

Pocket Trains
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • Üretici

    NimbleBit LLC

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tren oyunudur.

Pocket Trains, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tren simülasyonu oyunudur. İngilizcede tycoon adı verilen yönetim oyunlarının kategorisine giren Pocket Trains gayet eğlenceli bir oyun.

Çok uzun zaman sizi meşgul etmeyecek bir oyun olduğunu söyleyebilirim çünkü bir süre sonra tekrara biniyor. Fakat yine de boş vakitlerinizi doldurabilecek ve size keyifli vakit geçirtebilecek bir oyun.

Pocket Planes adlı oyunun yapımcıları tarafından geliştirilmiş olan oyunda bu kez uçaklar yerine trenlerle oynuyorsunuz. Özellikle küçükken oyuncak trenlerle oynamayı çok seviyorduysanız bu oyun tam size hitap ediyor diyebilirim.

Oyunda amacınız öncelikle tren yolları ve tren istasyonları inşa ederek trenlerinizi yollara sürmek. Trenleriniz, Barselona'dan İstanbul'a, San Francisco'dan Roma'ya kadar farklı şehirlere gidip kargolarını götürüyorlar siz de bu işten para kazanıyorsunuz.

Ayrıca size verilen günlük görevleri tamamlayabilirseniz özel trenlerin kilidini açtırabiliyor ve zamanla tren parçalarını toplayarak farklı farklı trenler inşa edebiliyorsunuz. Bu da oyunu tren severler için daha da heyecanlı kılıyor.

Eğer siz de bu tarz simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR