Private Album Pro

Private Album Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Private Album Pro, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde fotoğraflarınızın güvende olmasını sağlayan güvenilir ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Private Album Pro, iOS cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz detaylı ve güvenilir bir fotoğraf koruma uygulamasıdır. Uygulama fotoğraflar dışında videolarınızı da korumaktadır.

Fotoğraf ve videolarınızın başkaları tarafından görülmesini istemiyorsanız bu uygulama sizin için oldukça yararlı olabilir. Uygulama 2 farklı güvenlik mekanizmasına sahiptir. Noktalı kilit ve şifreleme güenlik seçeneklerinden istediğinizi belirleyerek fotoğraf ve videolarınıza erişimi engelleyebilirsiniz. Ayrıca izniniz olmadan fotoğraf ve videolarınıza erişmeye çalışan kişileri tespit eden uygulama, bu kişilerin fotoğraflarıı çekerek, yer ve zaman bilgisi ile birlikte görüntülemenizi sağlıyor.

Private Album Pro uygulaması ile özel fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Uygulama üzerinde kullandığınız şifreyi unuttuğunuz takdirde uygulama size gerekli bilgileri sorarak kolayca hatırlamnıza yardımcı olmaktadır. Aynı anda birden fazla dosya ile işlem yapmanıza imkan sunan uygulama ile fotoğraf ve videolarınız daima güvende olur.

Fotoğraf ve videolarınızı diğer kişilerden korumak ve güvende tutmak için basit fakat gelişmiş bir güvenlik uygulaması arıyorsanız Private Album Pro tam size göre bir uygulamadır. 0.99 $ücret ödeyerek satın alabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim.