Pro Truck Driver 1.0 (ios)

Pro Truck Driver

1.0
Pro Truck Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pro Truck Driver, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir tır sürme simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Pro Truck Driver, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz gerçekçi bir tır sürme simülasyonu olarak ön plana çıkıyor. Gerçek bir sürüş deneyimi sunan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir tır sürme oyunu olan Pro Truck Driver, gelişmiş sistemleriyle karşımıza çıkıyor. Birbirinden zorlu parkurlara sahip olan oyunda diğer arabalara çarpmadan ilerlemeli ve parkurları tamamlamalısınız. Keskin virajların üstesinden gelmeli ve becerilerinizi konuşturmalısınız. ABS, ESP ve navigasyon gibi sistemlere de sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Eğer araba sürme oyunlarını seviyorsanız Pro Truck Driver tam size göre diyebillirim. Öte yandan, oyunda kullandığınız tırları özelleştirebiliyor ve daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Birbirinden farklı haritaların ve tırların yer aldığı oyunda dikkatli olmalısınız. Harika bir deneyim sunan bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Pro Truck Driver oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR