Questland 0.8.9 (ios)

Questland

Questland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Questland mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Questland eğer RPG türünde oyunlar oynamayı seviyorsanız size klasik tatta bir oynanış yapısı sunacak bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz RPG olan Questland'da Valia adlı fantastik dünyaya konuk oluyoruz. Bir zamanlar barışın hüküm sürdüğü bu krallık şimdi kaynağı belli olmayan bir karanlık tarafından kuşatılmıştır. Kana susamış örümcekler, ghoul sürüleri ve iskeletler gibi yaratıklar toprakları istila etmiş, kaos Valia'ya hakim olmuştur. Peki kim bu terörün arkasındadır ve amacı nedir? İşte biz de kılıcımızı ve kalkanımızı kuşanarak bu soruları cevaplamaya ve Valia'yı istiladan kurtarmaya çalışıyoruz.

Questland'da kendi kahramanımızı yaratabiliyor, nasıl görüneceğiniz biz belirleyebiliyoruz. Oyunda yüzlerce kişiselleştirme seçeneği de mevcut. Oyun boyunca görevleri tamamladıkça ve zindanları temizledikçe tecrübe puanı kazanıyoruz. Ayrıca değerli silah ve zırhlar gibi ödüller de bizi bekliyor. Tecrübe puanları birikince seviye atlayabilmekte ve yeni yetenekler kazanabilmekteyiz.

Questland, klasik RPG oyunları gibi sıra tabanlı savaş sistemine sahip. Oyunun grafikleri kendine has bir stile sahip ve oyun genel olarak göze hoş görünüyor.

YORUMLAR