QuizFlick Jr 1.0 (ios)

QuizFlick Jr

1.0
QuizFlick Jr
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuickFlick Jr iPad ve iPhone cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir yarışma oyunu.

QuizFlick Jr, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir yarışma oyunu olarak dikkatimizi çekti. Hem aile hem de arkadaş çevresinde oynanabilecek kapasitede bir oyun olan QuizFlick Jr'da hem bilgi sorularına cevap veriyor hemde keyifli mini oyunlara katılıyoruz.

Oyunda son derece ilginç bir konsepte yer verilmiş. QuizFlick Jr'da birçok oyunda karşılaşmadığımız türden bir atmosfer var. İki farklı oyun formatının birleştirilip sunuluyor olması oyun keyfini bir adım ileri taşıyor. Oyunda yapmamız gereken şey sorulan sorulara doğru cevap vermek. Sorulardan sonra sahaya çıkıyor ve rakibimize gol atmaya çalışıyoruz. Sadece futbol değil birkaç farklı konsepti oyun da mevcut.

Oyun dört kişiye kadar destek sağlıyor ve oynayan herkes aynı ekran üzerinde mücadele ediyor. Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan oyunda özellikle çocukların ilgisini çekecek türden modellemelere yer verilmiş. Fakat başta da belirttiğimiz gibi oyun tüm yaş seviyelerine hitap ediyor.

Arkadaşlarınızla veya ailenizle vakit geçirirken oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız QuizFlick Jr'ı mutlaka denemelisiniz.