Radyo Bilyoner

Radyo Bilyoner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radyo Bilyoner ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca eğlenceli spor radyosunu dinleyebilirsiniz.

Radyo Bilyoner uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcısı spor meraklılarının eğlenceli spor radyosu Radyo Bilyoner'i her an her yerden dinleyebilmek için kullanabilecekleri resmi uygulamalar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak kullanılabilen ve çok fazla fonksiyona sahip olmasa da temel işlevini başarıyla kullanmanıza izin veren uygulama, böylelikle spora dair herşeyi takip ederken keyifli vakit geçirmenize de yardımcı oluyor.

Uygulamada yer alan radyo imkanı, 3G veya WiFi üzerinden çalışabiliyor ve bu bağlantılarda herhangi bir sorun olmadıkça kesintiler yaşamak mümkün değil. Lakin devamlı olarak veri şebekesi üzerinden dinlemenizin uzun vadede kotanızı bitereceğini aklınızdan çıkarmayın ve mümkün olduğunca WiFi ağlara bağlıyken kullanın.

Radyo Bilyoner'in arayüzünde yer alan Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak radyonun sosyal ağ hesaplarına erişmek de mümkün. Böylelikle yayınlar sırasında istekleriniz olursa iletebiliyorsunuz. Tabii ki e-posta butonu ile e-posta gönderme ya da çağrı ikonu ile arama yapma gibi işlevler de uygulamanın sunabildikleri arasında.

Ancak uygulamanın bu bahsettiğimiz yanları haricinde herhangi bir özelliği yer almıyor. Dolayısıyla farklı radyo kanallarına da erişmek isteyen kullanıcılar için bir çözüm sunamayan uygulamayı sadece Radyo Bilyoner'i dinlemek isteyen spor meraklılarına öneriyorum. Çalışması esnasında herhangi bir yavaşlık ya da aşırı pil tüketimiyle karşılaşmadığımızı da belirtelim.

YORUMLAR