Railroad Gangs

Railroad Gangs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Railroad Gangs'te şehir sokaklarında çetelere karşı mücadele ediyor ve kendi bölgemizi kurmaya çalışıyoruz.

Railroad Gangs, iPhone ve iPad cihazları üzerinde uzun soluklu ve heyecan dozu yüksek bir strateji oyunu oynamak isteyenlerin ücretsiz olarak sahip olabilecekleri bir oyun.

Sokak çeteleri ve bu çetelerin aralarında geçen mücadeleleri konu alan oyundaki ana amacımız düşman çetelere karşı mücadele etmek kendi bölgemizi güvene almak. Bunu yapabilmek için komutamıza verilen birimleri etkin bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Elimizde 13 farklı birim mevcut ve bunların her biri kendileri özgü yeteneklere sahip.

Oyunda kendi yerleşkemizi kurarak hem maddi kazanç elde etmemiz, hem de kazandığımız parayla yeni savaşçılar üretip düşman yerleşkelerini fethetmemiz gerekiyor. Saldırılarımızı başarıyla sonuçlandırmamız durumunda ise düşmanın parasını da kendi amaçlarımız doğrultusunda harcayabiliyoruz.

Birimlerimi üzerinde yapacağımız güçlendirmeler, savaşlarda kritik rol oynuyor. Bu yüzden maddi kaynakları verimli bir şekilde kullanmak büyük öneme sahip. Başarılı grafikler, derinlemesine hikaye yapısı ve kaliteli grafikleri ile Railroad Gangs, türünün en iyi örneklerinden birisi.

YORUMLAR