Ramboat: Hero Shooting Game 2.3.1 (ios)

Ramboat: Hero Shooting Game

Ramboat: Hero Shooting Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramboat: Hero Shooting Game bolca kasiyon içeren bir mobil savaş oıyunudur

Ramboat: Hero Shooting Game eğer eskiden atari salonlarında oynadığınız oyunları özlüyorsanız beğeninizi kazanacak bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Ramboat: Hero Shooting Game bize Rambo filmlerinde izlediğimiz uçuk aksiyon sahnelerini mobil cihazlarımızda yaşayabilme imkanı veriyor. Oyunda silahlarını kuşanan ve botlarının üzerine atlayarak dünyayı kurtarmaya çalışan kahramanları yönetiyoruz. Kahramanlarımız botları üzerinde ilerlerken bir yandan karşılarına çıkan engellerden kaçmaya, diğer yandan düşmanlarına saldırarak onları yok etmeye çalışıyoruz. Biz oyun içerisinde yer alan farklı kahramanlardan birini seçerek bu eğlenceli serüvene dahil oluyoruz.

Ramboat: Hero Shooting Game oyun yapısı olarak bize Metal Slug gibi retro oyunları hatırlatıyor. 2 boyutlu yapıya sahip olan, ekranda yatay olarak ilerlediğimiz oyunda düşmanları yok ettikçe bonuslar toplayabiliyor, daha güçlü silahlar elde edebiliyoruz. Oyun içerisinde bize klasik teknelerin yansıra hipopotamlar, denizaltıları ve köpekbalıkları gibi farklı bot seçenekleri sunuluyor.

Ramboat: Hero Shooting Game civcivli görsel efektlerle süslenmiş, göze hoş görünen bir mobil oyun.

YORUMLAR